Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany również w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Sprawdź ofertę:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Podobne wpisy:

Comments are closed.