Posted by admin on January - 15 - 2018 | Comments Off

Poznaj piękno Tajlandii

Na całym świecie można zobaczyć bardzo dużo niesamowitych miejsc. Ciężko w takim razie w niezbyt długim artykule opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to niemożliwe. I właśnie dlatego może skupmy się trochę bardziej na odkrywaniu niezwykłych miejsc na obszarze Tajlandii. Moim skromnym zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu zwłaszcza bardzo się spodoba ten egzotyczny kierunek? No cóż, pewnie ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez korzystania z biur podróży muszą wiedzieć, że Tajlandia to jakby nie patrzeć łatwa destynacja podróżnicza.
Pewnie są łatwiejsze kraje, np. Portugalia, ale jeśli w rachubę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest chyba najwspanialszym kierunkiem. Niezbyt drogo, bezpiecznie, a na dodatek można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki turystom z Chin. Niezwykła jest także wyspa Phuket – to prawdopodobnie prawdziwy raj. Nieinteresująca jest Pattaya, choć zapewne faceci poszukujących seksu będą wniebowzięci.

Comments are closed.