Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym każda przychodnia opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, które wykorzystywane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej z branż, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Polecamy
Sklep.Cezal.com.pl

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta to produkty z wielu różnych specjalności, jakie obejmują nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, oferując dużą ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, jakich produkty są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują również centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i techników dentystycznych. Oferowane towary pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy polskie, producenci następujących produktów na przykład Poldent czy Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty oraz masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys oferty centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.